*  Webimonline Opencart Sanal Pos Modülü
0
Yorum
127
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
336
(Mesajlar)
336
(Konular)
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
17-08-2020, Saat: 22:12
Webimonline Opencart Sanal Pos Modülü

Herkese merhabalar. Bugün sizler için Opencart sanal pos modül satışı gerçekleştiren çok özel bir site tanıtmak istiyorum. Konu ile ilgili detaylar, webimonline.com içerisinde kapsamlıca açıklanmış. Fakat buradan sizlere bazı temel bilgiler sunacağım.

Öncelikle siteniz, opencart temelli ise ve ödemelerinizi de kredi kartı yoluyla alma niyetiniz varsa, bu hususta Webimonline Opencart Sanal Pos Modülünü kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Zira bu modül, bütün bankalar ve aynı zamanda aracı kuruluşların ödemelerini kabul edebilecek özelliğe sahiptir. Yazılımın kurulumu da son derece hızlı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, webimonline.com adresine girerek buradan Webimonline Opencart Sanal Pos Modülü siparişini tek tuşla vermektir.

Sanal pos kurulumu, Webimonline profesyonel teknik ekibi tarafınca gerçekleştirilir. Yazılımın kurulması akabinde aklınıza takılan her türlü soruyu, yine bu teknik ekibe, hiç tereddüt etmeksizin sorabilirsiniz.

Ödemeleri bundan sonra ister taksitli, isterseniz peşin olarak, kredi kartıyla alabileceksiniz. Ayrıca modül bünyesinde 3D desteği de mevcuttur.

Müşteri Hizmetleri : 0850 305 2171


Hızlı Menü: