*  Whatsapp Fake Sahte Numara Alma 2020
0
Yorum
152
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
1
(Mesajlar)
1
(Konular)
21-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
21-05-2020, Saat: 06:50
Günümüzde birçok kişi sosyal platformu aktif bir şekilde kullanıyor. Bu kişiler bazen birden çok hesap kullanmak isteyebiliyor. Örneğin bir kişi İnstagram kullanıyordur ve fake hesap açmak istiyordur. Bunun için kayıt olduğunda telefon numarası girip onaylatmak zorunda kalıyor. Bunun için [b]sms onaylatma[/b] sitesi yapılmış. Bu sitede ücret yatırarak komik rakamlara istediğiniz her ülkenin telefon numarasına belli bir dakika karşılığında sahip olabilirsiniz. Size göstereceğim sitede her türlü sosyal platform için sms onaylatma vardır. Tek kullanımlık [b]yurtdışı telefon numarası[/b][b] [/b]satışı yapmaktadır.

Şimdi nasıl yapalacağını maddeler halinde öğrenelim.

[b]1. [/b]Öncelikle buraya tıklayarak siteye giriyoruz.
[b]2.[/b] Daha sonra sağ üstte bulunan "Kayıt Ol" butonuna tıklayıp hesabımızı oluşturuyoruz.
[b]3. [/b]Hesabımızı oluşturup giriş yaptıktan sonra sol menüde "Online Bakiye Yükle" butonuna tıklıyoruz.


[Resim: bakiye-i%25C5%259Faret.png]
[img=367x0]https://1.bp.blogspot.com/-G2azgZGNlbE/XsBFA0AQEBI/AAAAAAAABAM/w4XtOkN0RNAZYWGJduyKsE5PVHIltKYDgCLcBGAsYHQ/s320/bakiye-i%25C5%259Faret.png[/img]
[b]4.[/b] Bu sayfada hesap detayları kısmında "Bakiye Yükle" butonuna tıklayıp ödeme tipini seçip devam diyoruz. Daha sonra ne kadar yatırmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Minimum 5TL yükleyebiliyorsunuz. Tekrardan devam diyorsunuz ve karşınıza ödeme yapacağınız yer çıkıyor. Ödeme yap butonuna tıkladıktan sonra sizi "shopier" sayfasına yönlendiriyor ve satın al diyerek alım işlemini oradan gerçekleştiriyorsunuz.


[Resim: bakiye-miktar.png]
[b]5.[/b] Bakiye yükledikten sonra tekrar OnaySistemi sayfasına gelip sol menüden "Numara Al" butonuna tıklıyoruz.

[Resim: numal-i%25C5%259Faret.png]

[b]6.[/b] Buradan hangi sosyal platform için numara almak istiyorsak, onun üzerine gelip "Satın Al" diyoruz.
[b]7.[/b] Şimdi size hangi ülkeden sms almak istediğinizi ve yanında kaç TL olduğunu yazıyor. Hangi ülkeden almak istiyorsanız onu seçip devam diyoruz.
[b]8. [/b]Karşınıza sms alacağınız operatörü belirleme seçeneği geliyor. Burada kaç dakika işinize yarıyor ise onu seçiyorsunuz ve satın al butonuna tıklıyorsunuz.


[b]9.[/b] Daha sonra karşınıza bu numarayı almak istediğinizden emin misiniz diye uyarı geliyor ve "Tamam" diyoruz.
[b]10.[/b] İşleminiz başarıyla gerçekleştirildi güncel telefon numaraları kısmından aldığınız numaraya ulaşabileceksiniz. Aldıktan sonra sayfada biraz daha aşağı indiğinizde oradaki numarayı göreceksiniz.


[Resim: num%2Balma%2B%25281%2529.png]
[img=426x0]https://1.bp.blogspot.com/-GJOYHNYo02I/XsBFgWXqv1I/AAAAAAAABAs/DfDx_06sLpMj0P0gV7PKzLleVrsHW2fXgCLcBGAsYHQ/s320/num%2Balma%2B%25281%2529.png[/img]
Tüm yapmanız gerekenler bunlardır. Aldığınız numarayı onaylatacağınız hesaba girdikten sonra sms yollayın. Güncel numaranızın olduğu yerde "SMS AL" butonuna tıklayın. Gelen sms içindeki kod gözükecektir.


Hızlı Menü: