*  Xlase Lazer Türkiye
0
Yorum
122
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
86
(Mesajlar)
86
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
29-05-2020, Saat: 09:33 (Son Düzenleme: 29-05-2020, Saat: 09:39, Düzenleyen: seohaberleri.)
Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte istenmeyen tüylerden en etkili ve kalıcı bir şekilde kurtulmanın yolu Xlase lazer epilasyon olarak görülmektedir. Kullanılan cihazların kalitesi ve kullanımının doğru oluşuna bağlantılı olarak önemli bir etkiyle kılda bulunan renk pigmentleri belirlenerek en uygun şekilde emilerek kıl rengi emilmeye başlatılır ve bu şekilde ısı enerjisine bağlı olarak da kıl köküne inilerek lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilir. Xlase lazer epilasyon cihazı buz başlığı sayesinde acısız epilasyon imkanı sunar. Diğer lazer epilasyon cihazlarına kıyasla soğutma işlemi ile acısız bir epilasyon işlemi gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu cihazlar -10 dereceye kadar soğutarak acıyı en az seviyeye indiriyor ve kişilerin konforu ön planda tutularak işlem tamamlanıyor.

4 Mevsim Bronz Tenlerde Bile Acısız Epilasyon, Xlase Lazer!

Bahsetmiş olduğumuz patentli soğutma sistemi sayesinde 4 mevsim tüm cilt tiplerinde atta bronz tenlerde dahi artık epilasyon mümkün. Xlase Lazer diode başlığı en son İtalyan teknolojisi, yüksek güçlü diode sistemini kullanarak kalıcı epilasyon sağlar. Bu cihaz kullanıcıya bronz tende yanık ve ayrıca renk değişimi olmadan güvenle epilasyon yapma imkanı sunuyor. Böylece yaz aylarında bile epilasyon yapmak güvenilir ve mümkün olabiliyor. Klasik epilasyon yöntemlerinde cilt renginin açılması için yaklaşık 1-2 ay beklemek gerekirken XLASE Lazerde, güneşlendikten sadece 1 hafta sonra işlem yaptırılabilir. İstenmeyen tüylerin hızlı tedavisinde, hatta erkeklerde sırt bölgesi gibi daha geniş alanlarda bile 5 dakika gibi kısa bir sürede sonuç vermek üzere tasarlanmış olan diode su soğutmalı safir uç kullanan geniş bir spot alanına ve bugünkü şartlarda mevcut olan muntazam ışına sahiptir.

İtalyan Teknolojisi

Xlase Lazer cihazının en büyük avantajlarından ve en çok tercih edilen özelliğinden birisi saniyede 10 Hz atış tekrarı ile hızlı işlem yapmasıdır. Yüksek güce sahip olan bu cihaz bir bölgede sadece 3 tarama ile işlemini uygun şekilde sonlandırmaktadır. Örneğin diğer lazer cihazları ile uzun saatler süren tüm vücut epilasyon işlemleri bu cihaz ile sadece 25 dakikada başarılı ve uygun şekilde uygulanabiliyor. Sizlerde Xlase diode lazer cihazı hakkında daha detaylı bilgi almak için ve uygulama merkezlerine ulaşmak için hemen xlaseturkiye.com sitemize gelebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Artık Erkeklerin Tercihide Xlase Lazer

Erkeklerde lazer epilasyon kadınlara kıyasla daha zor ve ağrılıdır. Bunun sebebi erkeklerin kıllarının daha yoğun ve kalın olmasından kaynaklanmaktadır. Piyasada bulunan klasik lazer epilasyon cihazları erkeklerde yeterli başarıya ulaşamamaktadır. Çünkü genelde piyasada uzakdoğu ayrıca 600-800 watt gibi güçsüz cihazlar bulunmaktadır, bu epilasyon cihazlarının oluşturduğu enerji erkeklerde kılların yeterli ısıya ulaşmasını sağlayamamaktadır. Bu sebepten dolayı bu tarz cihazlarda işlem yaptıran erkeklerde kıllarda yeterli dökülme görülmemekte ve genelde beyazlamaların arttığı görülmektedir. XLASE lazer 2000 Watt  ve 4000 Watt gücündeki farklı modelleri sayesinde erkeklerde de en iyi sonuçları vermektedir. Acısız özelliği sayesinde masaj konforunda epilasyon için erkeklerde artık XLASE Lazeri tercih etmektedirler.


Hızlı Menü: