*  YouTube Kolay Video Dersleri Kanalı
0
Yorum
143
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
387
(Mesajlar)
387
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
18-07-2020, Saat: 16:57
Günümüzde birçok kişi web tasarım konuları ile ilgilenmektedir. Kolay Video Dersleri, bu alan ile ister kendilerine ister bu alanda hizmet almak isteyen kişilere birçok farklı video dersler sunmaktadır. PHP dersleriWordpress dersleri, Javascript dersleri, gündeme dair videolar, teknoloji incelemeleri, öneriler, hazır site kurulum videoları, blogger dersleri, internetten para kazanma videoları, Jquery dersleri, HTML dersleri, oyun incelemeleri, program incelemeleri ve daha fazlası bu kanalda ücretsiz olarak sizleri beklemektedir. YouTube Kolay Video Dersleri kanalı ile sizlerde istediğiniz alanda kendisini yetiştirebilir ve ücretsiz dersler ile ilgili olduğunuz alandan para kazanabilirsiniz.

Dünyada en çok kullanılan site altyapılarından biri de Wordpress’tir. İnternetteki tüm sitelerden %37 Wordpress ile kurulmuştur. Günümüzde ve gelecekte bu oran daha da artacaktır. Tüm bunlara dayanarak YouTube Kolay Video Dersleri kanalı birbirinden farklı ve kaliteli Wordpress site kurma ve site özelleştirme video derslerini tüm izleyicilerine ücretsiz şekilde sunmaktadır. Böylece bu alanda kendini geliştirmek isteyen, kendi siteni kurmak isteyen veya para kazanmak isteyen herkes kolayca izleyebilmektedir.

Sizlerde tüm bu videolara ücretsiz şekilde ulaşmak için hemen YouTube Kolay Video Dersleri kanalına abone olabilirsiniz.

Wordpress Dersleri: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...PVrJQT5NZY

PHP Dersleri: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...hxrp8vHE6g

jQuery Dersleri: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...g5I0Yq5gfa


Hızlı Menü: